Paylaşım Formu * BashfuLL Forum
Hos qeLdiniz ...

Forumdan Yararlanmak İçin Kayıt Olunuz veya Giriş Yapınız .
Hos qeLdiniz ...

Forumdan Yararlanmak İçin Kayıt Olunuz veya Giriş Yapınız .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  TorpiLLi Üye oL ;))  

BEKLE BENİ BUCA

YazarMesaj
Byd3viL*
Site Sahibi
Site Sahibi
Byd3viL*

Doğum tarihi : 24/01/91
Reklam : BEKLE BENİ BUCA 1-0

Resme Tıklayarak İletişime Geçiniz. ( Msj Yoluyla )

BEKLE BENİ BUCA Empty
MesajKonu: BEKLE BENİ BUCA   BEKLE BENİ BUCA EmptySalı Ocak 18, 2011 4:47 pm

BEKLE BENİ BUCA 13052971_1

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Hugo Almeida, kısa zamanda İstanbul'a âşık olduğunu söyledi. Beşiktaş taraftarının yakın ilgisi sonrasında uyum sürecini çabuk atlattığını ifade eden Almeida, "Takımda 4 Portekizlinin varlığı ve Guti gibi büyük bir yeteneğin aramızda olması kısa zamanda Beşiktaş'a ve İstanbul'a alışmamı sağladı. Bugüne kadar Beşiktaş forması altında iki maça çıktım. Sivas ve Manisa karşılaşmalarında yüzde yüz katkı sağladığımı söyleyemem ama elimden geleni yapmaya çalıştım. Tek eksiğim gol diye düşünüyorum. İkinci yarının ilk maçında İnönü Stadı'na çıkacağım. Buca karşısında gol ya da goller atarak kendimi Beşiktaş camiasına kabul ettirmek istiyorum" dedi.

BEŞİKTAŞ AİLEM GİBİ
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'den başlamak kaydıyla A'dan Z'ye kadar herkesin ortak bir amacı olduğuna değinen Almeida, "Başarı bu şekilde gelir. Beşiktaş'ta tarif edilemeyecek kadar güzel bir aile ortamı var. Geldiğim günden beri bana 14 puanlık farkın nasıl kapanacağını soruyorlar. Sorun ne kadar puan farkının olduğu değil. Bizim yeni dönemde neler yapabileceğimizdir. Üç kulvarda mücadele eden tek takım olduğumuzdan dönem dönem sıkıntı yaşayacağımız aşikar. Ama Beşiktaş bu sıkıntının altından kalkacak kaliteye sahip" dedi. Portekizli yıldız, Teknik Direktör Bernd Schuster'in genç futbolculara yakın ilgi göstermesinin Türk futbolu için büyük avantaj olduğunu da sözlerine ekledi.

Quaresma SÖYLEMİŞTİ
Beşiktaş'taki ortamın ne kadar iyi olduğunu Quaresma'nın kendilerine söylediğini ifade eden Almeida, "Gerçekten de Beşiktaş taraftarının ne kadar ateşli olduğunu gördüm. Hedefim lig başlar başlamaz gollerimle onları sevindirmek" dedi.

BEKLE BENİ BUCA
1 sayfadaki 1 sayfası