Paylaşım Formu * BashfuLL Forum
Hos qeLdiniz ...

Forumdan Yararlanmak İçin Kayıt Olunuz veya Giriş Yapınız .
Hos qeLdiniz ...

Forumdan Yararlanmak İçin Kayıt Olunuz veya Giriş Yapınız .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  TorpiLLi Üye oL ;))  

Emre'ye ilk tebrik mesajını kim attı?

YazarMesaj
OrhanAkyol
Site Sahibi
Site Sahibi
OrhanAkyol

Doğum tarihi : 24/01/91
Reklam : Emre'ye ilk tebrik mesajını kim attı? 1-0

Resme Tıklayarak İletişime Geçiniz. ( Msj Yoluyla )

Emre'ye ilk tebrik mesajını kim attı? Empty
MesajKonu: Emre'ye ilk tebrik mesajını kim attı?   Emre'ye ilk tebrik mesajını kim attı? EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 8:43 am

Emre'ye ilk tebrik mesajını kim attı? EmreBelozoglu_konusma04

NTV Spor'daki ''Yüzde Yüz Futbol'' programına takım arkadaşı Gökhan Gönül ile birlikte katılan Emre, Türkiye Kupası'nda Yeni Malatyaspor'a yenildiklerinde iyice dibe vurduklarını belirterek, ''Yeni Malatyaspor yenilgisinden sonra otobüse bindiğimizde Pendikspor maçında da görev yapmış ağabeylerimiz o ortama benzettiler. Maçtan sonra Aykut Kocaman bırakacak mı bırakmayacak mı diye düşünmedik değil. Antalya'da havalimanında dışarda taraftarlar kötü karşılayacak diye beklerken iyi karşıladılar'' dedi.

Takımda inişler-çıkışlar yaşanmasıyla ilgili bir soru üzerine Emre, ''Fenerbahçe çok farklı bir camia. Ben Galatasaray'da da oynadım. Fenerbahçe hep en üst seviyelerin, kötü anlamda da iyi anlamda da yaşandığı bir camia. Ama başarı olduğunda da tadından yenmiyor'' diye konuştu.

-İLK TEBRİK-
Emre Belözoğlu, Trabzonsporlu oyuncuları tebrik ettiğini, oyuncularla aralarında bir gerginlik olmadığını belirterek, kendisine ilk tebrik mesajı atanlardan birinin Trabzonsporlu Burak olduğunu açıkladı.

Böyle bir ortamda gerginliğe gerek olmadığına dikkati çeken Emre, ''Bana 'Tebrik ederim ağabey' diye ilk tebrik mesajı atan Burak'tı. 'Ben de sizi tebrik ederim' dedim'' ifadesini kullandı.

Milli futbolcu, dünyada başarılı olan takımlarda fazla sayıda kendi ülkelerden oyuncular olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:
''Barcelona'da 7-8 İspanyol oyuncu sayabiliyorsunuz. Galatasaray'da oynadığım dönemde 7-8 tane Türk oyuncu sayabiliyorsunuz. Yerli, kaliteli oyuncuların en iyileri de bizde. Bizdeki Türk oyuncular daha özverili oynadı. Büyük takımlarda farkı bu ortaya koydu.''

İspanya'da forma giyen Mehmet Topal ve Real Madrid'e transfer olan Nuri Şahin ve Hamit Altıntop ile gurur duyduğunu belirten Emre, ''Gökhan Gönül de daha çok çalıştığında Atletico Madrid'in üzerinde takımlarda da oynayabileceğini inanıyorum'' dedi.

Emre, Türkiye'nin en iyi oyuncularından biri olduğunu düşündüğü Arda'nın kendisi hakkında konuşulanları kafasına takmaması gerektiğini, milli oyuncunun en büyük sıkıntısının sakatlık olduğunu söyledi.

Aziz Yıldırım ile ilgili bir soru üzerine tecrübeli oyuncu, ''Aziz başkan çok zor bir insan olsa dahi kalbinin çok temiz olduğuna inandığım Türk futbolunun en önemli karakteri. Geçmişte bana kızdığı zamanlar da olmuştur. Ona büyük saygı duyuyorum'' diye konuştu.

Emre, kendi takımları dışındaki en iyi yabancı oyuncunun ilk yarı itibariyle Trabzonsporlu Colman, Türk oyuncuların ise Burak Yılmaz ve Selçuk İnan olduğunu dile getirdi.

Emre'ye ilk tebrik mesajını kim attı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evlilik , Tebrik Sms'Lerı